Develop Folder Locker

Develop Folder Locker


Son Sürüm

Version 2 PM  (2.0.0.0)
                                                   İndir


Develop Folder Locker dosya ve klasör saklamak için geliştirilmiş ücretsiz bir yazılımdır. Kullanıcılar bilgisayarlarında farklı türlerde dosyalar saklamakta. Bu dosyaların gizliliği büyük önem teşkil ediyor. Özellikle birden fazla kullanıcı tarafından kullanılan bilgisayarlarda güvenlik faktörü daha da öne çıkıyor.
Kişisel dosyalarınızı sakladığınız klasörünüzü saklamak ve güvenli bir şekilde tutmak için kullanabilecğeiniz Develop Folder Locker basit arayüzüyle dikkat çekiyor. Program amacına yönelik olarak tasarlanmış ve gereksiz herhangi bir ayrıntı barındırmıyor. Bu özelliği ile özellike temel seviye kullanıcılara hitap etmekte. İşlem Kayıt sistemi ile program üzerinde yapılan tüm hareketleri kayıt eder ve size sunar. USB Koruması ile size üst düzey güvenlik sağlar. USB'nizi Anahtar gibi kullanabilir, bilgisayarınıza bağlıyken program çalışır, bağlı değilken çalışmaz.
Görevini son derece iyi bir şekilde yerine getiriyor. Siz de bilgisayarınızda kişisel dosylarınızı saklıyor ve başkaları tarafından görülmelerini istemiyorsanız Develop Folder Locker'ı denemelisiniz.

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Bu program tamamı ile Enis Berk Polat'a aittir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder