Computer Productivity Enhancer

Computer Productivity Enhancer

Son Sürüm

Version 5  (5.2.0.0)
                                                   İndir
Computer Productivity Enhancer eğer bilgisayarınızın performansından şikayetçiyseniz size bilgisayar hızlandırma konusunda yardım olacak ve birçok ek kullanışlı özellik sunacak bir sistem optimizasyonu yazılımıdır ve Artık daha akıllı & kararlı çalışıyor.

Bilgisayarlarımızı kullanırken birçok farklı program ve dosya yükleyebiliyoruz. Bu programlar kullanım sırasında ve kaldırıldıktan sonra gerilerinde çöp dosyalar bırakabilmekteler. Bu çöp dosyalar zamanla birikerek sabit diskinizin performansını düşürmekte. Computer Productivity Enhancer'ın sahip olduğu gereksiz dosya temizleme aracını kullanarak bu dosyaları kolayca silebilir ve disk performansınızı artırabilirsiniz.

Computer Productivity Enhancer bilgisayarınızın çalışması sırasında yanlış RAM kullanımı nedeniyle düşen performansı da artırabiliyor. Computer Productivity Enhancer'ın RAM Güçlendiriciözelliği ve Akıllı Ram Güçlendirici eklentisi belleğinizi sıkıştığında yardım eder ve uygulamaların daha rahat çalışmasını sağlamaktadır. 

Computer Productivity Enhancer'ı kişisel güvenliğinizi koruma amacıyla da kullanabilirsiniz. Computer Productivity Enhancer'da yer alan klasör kilitleme aracı ile klasörlerinizi şifreleyebilir ve izinsiz erişimleri engelleyebilirsiniz.


Computer Productivity Enhancer'ın sahip olduğu IP Yenileme özelliği ile ip adresinizi güncelleyebilir, Oyun Güçlendirici ile oyunlarda performans artışı sağlayabilir, Web Engelleyiciaracılıyla web filtreleme işlemini gerçekleştirerek erişilmesini istemediğiniz sitelere erişimi engelleyebilir, Sistem Bilgisi ile makinenizin özelliklerini öğrenebilir, Ebeveyn Yöneticisi ile çocuğunuzun bilgisayar erişimini kısıtlayabilirsiniz. Computer Productivity Enhancer bütün bu özelliklerin yanında Kötü Amaçlı Dosya Tarama özelliğiyle size bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyaların zararlı ya da zararsız olup olmadığını söyleyebiliyor .


Bu program tamamı ile Enis Berk Polat'a aittir.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder